KONGRES

Wrzesień 22, 2014

Ważne! Zmiana terminu V Kongresu Polek w Wielkiej Brytanii.

Nowy termin to 7 kwietnia 2018 roku.

 

Anna Janczuk, Polka Roku 2016

Anna Janczuk, Polka Roku 2016

Zjednoczone Królestwo Polek, organizator Kongresu Polek w Wielkiej Brytanii, pragnie poinformować o zmianie terminu V Jubileuszowego Kongresu.

Z przyczyn niezależnych od organizatora, ZKP podjęło decyzję o zmianie terminu Kongresu na dzień 7 kwietnia 2018 roku.

Temat przewodni – „Równouprawnienie – oczywistość czy wyzwanie” pozostaje bez zmian. Prowadzący panele, paneliści oraz goście specjalni również potwierdzili swój udział w wydarzeniu w nowym terminie.

Zjednoczone Królestwo Polek przewiduje wzbogacenie dotychczasowego programu o dodatkowe wystąpienia. Jak zawsze Kongresowi będzie towarzyszyć konkurs Polka Roku.

Ambasadorką V Jubileuszowego Kongresu Polek jest Kasia Madera, która także potwierdziła swój udział 7 kwietnia 2018r.

Nowy, kwietniowy termin Kongresu, jest nawiązaniem do pierwszego wydarzenia które odbyło się właśnie w kwietniu 2013 roku. Wierzymy, że wszyscy sympatycy i dotychczasowi uczestnicy przyjmą tę zmianę pozytywnie, a wiosenna aura sprawi, że Kongres odwiedzi liczne grono gości, nie tylko z Wielkiej Brytanii i Polski, ale także z całej Europy. Jako organizator dokładamy wszelkich starań, aby V Kongres Polek stał się wyjątkowym wydarzeniem, na miarę jubileuszu.” – mówi Ewelina Strulak, przedstawicielka Zjednoczonego Królestwa Polek.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność na termin kwietniowy. Istnieje też możliwość zwrotu biletu, w sytuacji gdy osoba która dokonała zakupu nie będzie mogła wziąć udziału w Kongresie w kwietniu. Wówczas prosimy o informację drogą mailową na adres: biuro@krolestwopolek.eu.

Prosimy o śledzenie naszej strony www oraz strony na Facebook’u, gdzie będziemy dzielić się informacjami z przygotowań oraz szczegółami samego wydarzenia.


Fotorelacja z IV Kongresu Polek w Wielkiej Brytanii


Partnerzy Kongresu Polek w Wielkiej Brytanii

PPL_Logo_10lecie_final  logo-photograpefruit